KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805273

nr 1580 5273

Oidentifierad konstnär. Signerad, stuga vid sjö. Olja på pannå, 20x24 cm, yttermått inklusive ram: 35x39 cm

Utrop:

600 kr

måndag 20 november 2023
kl 18:19:33